Общинска избирателна комисия Добрич


РЕШЕНИЕ
№ 73
Добрич, 24.09.2019

ОТНОСНО: Жребий за определяне на реда за участие в диспутите на партиите, коалициите, местните коалиции и инициативните комитети

На 24 септември / Вторник / 2019г. от 11.00ч. в Заседателната зала на Община град Добрич  - ОИК гр. Добрич  определи чрез жребий реда за участие в диспутите на партиите, коалициите, местните коалиции и независими кандидати.

 Жребият се води от председателя на ОИК Добрич Цонка Велкова. В кутия бяха поставени еднакви по размер непрозрачни пликове, всеки от които съдържа име на присъстващ член на ОИК - Добрич

В друга кутия се поставиха еднакви по размер непрозрачни пликове, всеки от които съдържаше пълното или съкратеното наименование на партия, коалиция, местна коалиция или наименованието на инициативния комитет („ИК”) с имената на независимия кандидат, регистрирани пред ОИК – Добрич.

Председателя на ОИК Добрич Цонка Велкова изтегли плик от първата кутия и обявява името на член на ОИК – Добрич, а именно Калина Атанасова Даскалова, която пристъпи към последователно теглене на пликове от втората кутия.

На основание чл.87, ал.1 във връзка с чл.196, ал.3 от ИК, и Решение № 1097-МИ/13.09.2019 на ЦИК, Общинската избирателна комисия

 Р  Е  Ш  И:

Определя реда за участие в диспутите на партиите, коалициите, местните коалиции и независими кандидати съгласно проведения жребий от 24.09.2019 от 11:00 часа, както следва:

 

Присъстващи членове на комисията на ОИК

Изтеглени партии от секретаря на ОИК

Номер за участие в диспутите

Цонка Георгиева Велкова

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

         1.          

Диана Божидарова Манева

ДБГ(ДБГ, НДСВ, ССД, ГН)

 

         2.          

Ерхан Керимов Ибрямов

КП „Ние, Гражданите“

 

         3.          

Калина Атанасова Даскалова

КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

 

         4.          

Александрина Богомилова Желязкова

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

         5.          

Димчо Илиев Илиев

МК НФСБ /АБВ, ЗС Ал. Стамболийски, ЗНС/

 

         6.          

Косена Димитрова Костова

МК ГЕРБ (СДС)

 

         7.          

Георги Тенев Тенев

партия Българска демократична общност

         8.          

Стоянка Иванова Ралева

ИК „Майчина Грижа“ Тодорка Георгиева Ненова

         9.          

Мария Димитрова Игнатова

КП Движение ЗАЕДНО за промяна

       10.        

 

ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

       11.        

 

ПП ДОСТ

       12.        

 

ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“

       13.        

 

ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ

       14.        

 

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

 

       15.        

 

ПП „АТАКА“

       16.        

 

ПП ВОЛЯ

       17.        

 

ПП  партия на ЗЕЛЕНИТЕ

       18.        

 

ПП ВЪЗРАЖДАНЕ

       19.        

 

 

Решението подлежи на обжалване пред ЦИК в тридневен срок от датата на публикуването му на основание чл. 88, ал.1 от ИК .

Председател: Цонка Георгиева Велкова

Секретар: Калина Атанасова Даскалова

* Публикувано на 24.09.2019 в 19:19 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930 

Решения

  • № 208 / 11.11.2019

    относно: Представителство на ОИК Добрич в Административно дело образувано по жалба от страна на ПП „ВОЛЯ“

  • № 207 / 06.11.2019

    относно: Заличаване на избран общински съветник от кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ(СДС) и обявяване за избран, следващия от листата.

  • № 206 / 05.11.2019

    относно: Заличаване на избран общински съветник от кандидатската листа на Местна коалиция ГЕРБ(СДС) и обявяване за избран, следващия от листата.

всички решения